Rastar Sp. z o.o.

Handel węglem, opałem, miałem węglowym, ekogroszkiem

biuro@rastar.pl
(+48 32) 750 49 30

head_image.png

Witamy! RASTAR sp. z o.o. zajmuje się szeroko rozumianą dystrybucją produktów węglowych, koksu oraz kruszyw na rynku krajowym.

Handel i Sprzedaż węgla, opału, miał węglowy, ekogroszek - Rastar Sp. z o.o.

RASTAR jest firmą działającą na rynku od 2001 roku, najpierw prowadzona była  jako działalność gospodarcza a od 2007 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przez cały ten okres rzetelnie wywiązywaliśmy się z zaciąganych zobowiązań przy założeniu poszanowania kontrahentów, niezależnie od ich wielkości.

Zgromadzone doświadczenia pozwalają nam oferować swoje usługi w zakresie sprzedaży węgli grubych, miałów węglowych, koksu oraz kruszyw naturalnych. Sprzedaż ta może być realizowana łącznie z usługą transportową zarówno kolejową jak i samochodową.

W naszej ofercie znajdują się węgle grube i groszki oraz węgle w sortymentach miałowych. Tak szeroka gama naszych bezpośrednich kontraktów pozwala dać odbiorcom gwarancję nie tylko zapewnienia ciągłości dostaw ale co najważniejsze stabilnej jakości oferowanych węgli.

Szczególny nacisk kładziemy na kwestie jakościowe, bo to one naszym zdaniem powinny decydować o doborze partnerów handlowych. Najistotnieszą sprawą jest więc aby każda dostawa była udokumentowana certyfikatem jakościowym producenta.

Dla klientów o szczególnych wymaganiach jakościowych podpisaliśmy umowę z posiadającym międzynarodową renomę certyfikowanym i niezależnym laboratorium JSH Hamilton Ltd, który na żądanie odbiorcy może do każdej partii węgla dodatkowo wystawić własny certyfikat na podstawie pobranych prób węgla u producenta w trakcie załadunku.

Możemy Państwu zaoferować również transport samochodowy i kolejowy na korzystnych warunkach. Umożliwają nam to podpisane umowy zarówno z prywatnymi spedytorami jak i prywatnymi przewoźnikami kolejowymi. Mamy nadzieję, że nasza oferta współpracy przy jednoczesnym stosowaniu konkurencyjnych cen, znajdzie zainteresowanie a w konsekwencji pozwoli na podjęcie współpracy z korzyścią dla obu stron. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Państwa zapytania zarówno w zakresie jakości jak i oferowanych cen.

 

 

Rzetelna firma

Otrzymaliśmy wyróżnienie jako: złoty certyfikat

 

Partnerzy

Autoryzowany Sprzedawca