Rastar Sp. z o.o.

Transport kolejowy węgla z kopalni

biuro@rastar.pl
(+48 32) 750 49 30

head_image.png

Witamy! RASTAR sp. z o.o. zajmuje się szeroko rozumianą dystrybucją produktów węglowych, koksu oraz kruszyw na rynku krajowym.

Transport Kolejowy

Naszą specjalnością jest tranposrt kolejowy węgla, koksu i innych kruszyw. Nasza szeroka działalność spedycyjna pozwoliła nam nawiązać relacje z różnymi przewoźnikami, na czele z PKP Cargo. Jeśli chodzi o transport kolejowy węgla, prężnie współpracujemy także z przewoźnikami prywatnymi, do których zaliczyć można PTK Holding, czy PCC. Szeroko zakrojona współpraca z Deutsche Bahn Schenker i CTL Logisics pozwoliła na stałe i nieprzerwane przedsięwzięcia, takie jak transport całych składów pociągowych, jak i pojedynczych wagonów.

Przyszłość logistyczna naszej firmy w dalszych latach z pewnością będzie się jeszcze prężniej i dynamiczniej rozwijać. Na rozpoczęcie współpracy czeka już nowe grono przewoźników, co dla naszej firmy jest prawdziwym powodem do dumy. Węgiel z kopalni, trafiający prosto na wagony, przewożony jest z niezwykłą dbałością o swój stan surowcowy, bez względu na to, czy mamy do czynienia z miałem, koksem czy ciężkimi bryłami węglowymi najróżniejszego rodzaju. Pojedyncze wagony z węglem zamawiają najczęściej prywatne osoby fizyczne, którym zależy na dobrym jakościowo węglu w calach opałowych. Już kilkanaście zamówionych ton wystarczy, by w ciągu zimnych pór roku optymalnie ogrzać średniej lub dużej wielkości dom jednorodzinny. Składy pociągowe z węglem trafiają do inwestorów zarządzających pracą i ogrzewaniem fabryk, rozbudowanych obiektów o przeznaczeniu gospodarczym. Opalanie ich węglem wytwarza energię o silnej mocy, pozwalającą zarazem zaoszczędzić wszelkie koszty surowcowe.

POLE OBOWIĄZKOWE *


Formularz Zamówienia

 
NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ (BRAK LUB ZŁY FORMAT)!

 
NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ (BRAK LUB ZŁY FORMAT)!

 
NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ (BRAK LUB ZŁY FORMAT)!

 
NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ (BRAK LUB ZŁY FORMAT)!

 
NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ (BRAK LUB ZŁY FORMAT)!

 
NIEPOPRAWNA WARTOŚĆ (BRAK LUB ZŁY FORMAT)!

 

 

Rzetelna firma

Otrzymaliśmy wyróżnienie jako: złoty certyfikat

 

Partnerzy

Autoryzowany Sprzedawca